Премії отримають медики лікарні швидкої медичної допомоги

У Львові виплатять по 10 тис. грн медпрацівникам, які були задіяні в операціях із трансплантації серця та двох нирок. Як повідомили у прес-службі ЛМР, матеріальну допомогу отримають 54 медичні працівники лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Рішення про виплату у понеділок, 10 серпня, прийняв виконавчий комітет.

«Сьогодні подякували тим лікарям, медикам, які були залучені до процесу пересадки серця і нирок, про які зараз говорить вся Україна. Це допомога по 10 тис. грн, і це буде хорошим стимулом для подальшого розвитку цього напрямку. Це сьогодні питання, яке жваво обговорюється, Львів в цьому є першим. Тому віддячуємо і плануємо подальший розвиток цього напрямку», — зазначив Геннадій Васьків, заступник міського голови з фінансово-економічних питань.

Нагадаємо, у Львові, в лікарні швидкої медичної допомоги, де функціонує Центр трансплантології, провели вже декілька пересадок органів від померлих донорів. Раніше це були операції з пересадки серця та двох нирок, а минулого тижня — з пересадки серця, двох нирок та підшлункової залози.

До слова, нещодавно лікарня швидкої допомоги увійшла до пілотного проекту з трансплантації. Це дозволить укладати договори на всі види трансплантації, які оплачуватиме держава.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here