На Львівщині у понад 50 загальноосвітніх закладах призупинили навчання через високу захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів. Зокрема, навчання призупинено у всіх школах Золочівського району, Дрогобича, Стебника, а також у Красненській школі Буського району та у молодших класах Лапаївської школи Пустомитівського району. Також на карантин ідуть дві львівські школи.

Як повідомили у середу, 29 січня, у Дрогобицькій міськраді, у школах Дрогобича та Стебника призупиняють навчально-виховний процес з 30 січня до 3 лютого, оскільки у п’ятьох навчальних закладах кількість відсутніх учнів з ознаками захворювань на грип та ГРВІ становить понад 20-25%, що свідчить про перевищення епідемічного порогу. У понеділок, 3 лютого, заплановано провести моніторинг. Якщо ситуація не поліпшиться, припинення навчально-виховного процесу продовжать до 10 лютого.

Як повідомила у коментарі ZAXID.NET спеціалістка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Леся Босак, з 28 січня призупинено навчання у молодших класах Лапаївської школи Пустомитівського району, з 29 до 31 січня – у всіх 42 школах школах Золочівського району. З четверга, 30 січня, на карантин підуть школярі Красненської школи Буського району.

За даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, наразі в області не зафіксовано перевищення епідпоргу захворюваності на грип та ГРВІ, моніторинг захворюваності серед дітей продовжується. Загалом в області є 1145 шкіл.

Як повідомили у Львівській міськраді, з 30 січня призупинить навчання львівська школа №33, що на вул. Шевченка. Згодом лист про призупинення навчання з 30 січня до 3 лютого (включно) до мерії подала ще одна львівська школа – №53, що на проспекті Чорновола. З понеділка карантин у цих школах можуть продовжити. Інші школи наразі не звертались про закриття. Відсоток відсутніх дітей у школах Львова поки не критичний – 9%.

За даними центру громадського здоров’я, за минулий тиждень в Україні на ГРВІ захворіли понад 180 тис. людей, понад 60% з яких – діти. За тиждень зареєстровано чотири летальні випадки внаслідок грипу. Пік заворюваності прогнозують на кінець січня-початок лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here