У Львові померла чотирирічна дівчинка, яку у Сколе вкусила в ногу змія. Лікарі не ввели їй сиворотки, але запевняють, що дітей зазвичай лікують без неї.

Дівчинку зі Львова вкусила гадюка 11 серпня у Сколе. Того ж дня дитина потрапила у реанімацію Сколівської районної лікарні. Із суботи на неділю її перевезли до Львова у дитячу «Чорнобильську лікарню» на вулиці Дністерській. Саме звідти 14 серпня і надійшло повідомлення до Нацполіції про те, що дівчинка померла. Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження.

Стан дитини, як зазначають лікарі, був досить важким. Сильну інтоксикацію спричинила отрута карпатської гадюки. Сироватки від неї наразі немає в Україні. Тож дівчинка її не отримала. Однак антиотрута, запевняють у медзакладі, не панацея.

«Я не переконана, що введення сиворотки в даному випадку могло допомогти цій дитині. Впродовж 25 років ми лікуємо дітей з таким отруєнням власне від укусів змій. І більшості дітям ми не вводимо сиворотку. Ми мали лишень кілька доз минулого року, а перед тим жодна дитина не отримувала і жодна дитина не померла», – прокоментувала заступниця директора Західноукраїнського дитячого медичного центру Олена Козлова.

Тепер за цим випадком працюватимуть судмедексперти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here