Уже 40 медиків Львівської лікарні швидкої допомоги пройшли ІФА-тестування. Цей аналіз показує наявність у людини антитіл до коронавірусу. За підсумком перших 40 тестувань – 7 осіб раніше перенесли захворювання. Тобто, ці люди уже перехворіли на коронавірус. У трьох із них перебіг недуги відбувся безсимптомно. У решти – результати негативні.

Для перевірки беруть венозну кров, виділяють плазму і з нею проводять дослідження. Результат можна отримати вже за три-чотири години. Працівникам лікарні швидкої допомоги планують проводити тестування двічі на тиждень – допоки не перевірять усіх. Згодом тут будуть брати аналізи не лише у медиків.

Медичний директор із анестезіологічної роботи Львівської лікарні швидкої медичної допомоги Іван Міськів зазначив: «Перші зразки ми відібрали у працівників, які найбільше контактують із пацієнтами. Це працівники приймального відділення, ургентної хірургії. Тобто, ймовірність контакту у них є більшою. Незважаючи на те, що вони користуються масками і захисним одягом . Поки що хочемо протестувати всіх працівників, щоб мати уявлення про наявність так званого колективного імунітету».

До слова, станом на 26 травня в КЛШМД з початку карантину захворіло 87 працівників, з них: лікарів – 39, медсестер – 35, санітарок – 13. У стаціонарі залишається 25 працівників у стані середньої важкості. Решта працівників перебуває на амбулаторному лікуванні. Всього одужало – 9 осіб, із них 5 виписано із стаціонару. Загалом у медзакладі є близько 1700 працівників.

Нагадаємо, у понеділок, 25 травня, медикам лікарні швидкої допомоги почали робити ІФА-тестування. Також сьогодні мали почати робити такі аналізи і працівникам лікарні ім. Князя Лева.

Як раніше анонсував головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, найближчим часом українців чекає масове ІФА-тестування на антитіла до Covid-19. Таким чином, поруч з уже відомими нам експрес-тестами і ПЛР-тестами будуть застосувавати ще один метод тестування. Основною метою ІФА-тестування є можливість виявити антитіла до коронавірусу Covid-19, що дозволить з’ясувати, скільки українців насправді уже перехворіли і чи отримали імунітет. ZAXID.NET писав про те, чим він відрізняється і які наслідки матиме таке масове тестування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here