Студентам та інтернам, які через карантинні обмеження не зможуть скласти іспити, буде надано можливість додаткової здачі

Іспити для студентів медичних навчальних закладів та інтернів відтермінували у зв’язку з карантином, який продовжили до 22 травня. Про це йдеться з посиланням на Міністерство охорони здоров’я інформують «Українські новини».

«Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) та ліцензійні інтегровані іспити «Крок» будуть проведені в терміни, які залежатимуть від ослаблення урядом карантинних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19. Зараз Центр тестування розробляє сценарії, які допоможуть скласти іспити в оптимальні терміни», – сказано в ньому.

Зазначається, що орієнтовно іспити «Крок» відбудуться в червні, перший етап ЄДКІ – у вересні.

При цьому студентам та інтернам, які через карантинні обмеження (наприклад, обмеження авіасполучення) не зможуть скласти іспити, буде надано можливість додаткової здачі.

Як інформував ZAXID.NET, Міністерство освіти і науки України змінило терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – всі дати зміщені на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації,

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here