Згідно з медичною статистикою, 50% жінок після пологів стикаються з проблемами у налагодженні статевого життя. У декого вони можуть тривати до трьох місяців, ще 18% відчувають дискомфорт і невпевненість протягом року, а то й довше. Зазвичай жінки залишаються наодинці з такими незручностями, адже говорити про них вголос не прийнято.

А дарма, адже сучасна медицина має ефективні рішення, які дозволяють відновити гармонію в стосунках, позбутися неприємних відчуттів та покращити якість статевого життя. Серед них – лазерна вагінопластика, унікальна безопераційна методика, в основі якої безпечний лазерний та тепловий вплив на слизову жіночих статевих органів. Спеціальна насадка ербієнового лазера нового покоління Asclepion MCL 31 Dermablate, завдяки точковому впливу, стимулює вироблення колагену у м’язах, сприяючи підвищенню їх тонусу та пружності.

Ефект від такої процедури не лише косметологічний. Спеціалісти лікувально-діагностичного центру «Леодерм», єдиного в західній Україні, що пропонує таку послугу, запевняють, що лазерна вагінопластика дозволяє вирішити багато проблем, що турбують жінок після пологів.

«Процедура вульво-вагінальної пластики лазером бореться із сухістю та атрофією слизової оболонки, лікує синдром релаксації піхви та різні форми нетримання сечі, – розповіла акушер-гінеколог Сливка Наталя Ігорівна. – Також лазерна вагінопластика рекомендована при вікових змінах зовнішніх статевих органів, при легкому або середньому ступені опущення сечового міхура і прямої кишки».

Малоінвазивність методики – ще одна вагома перевага лазерної вагінопластики в клініці «Леодерм». Процедура безболісна, триває лише 15 хвилин, не потребує тривалого періоду реабілітації. Жодних розрізів і швів, і вже за тиждень жінка може насолоджуватися новою якістю статевого життя без болю і дискомфорту.

Медичні інновації лазерної вагінопластики дозволяють не тільки робити таку процедуру набагато комфортнішою, а й більш індивідуальною – завдяки налаштуванням глибини та інтенсивності впливу лазера під потреби кожного пацієнта. І жінки, які вже випробували на собі новітню методику, відзначають підвищення ерогенної чутливості та збільшення частоти оргазмів, відновлення рецепторного апарату, чутливості і зволоженості слизової оболонки статевих органів.

Лікувально-діагностичний центр «Леодерм» гарантує анонімність процедури, консультаційну підтримку та високу професійність, адже спеціалісти-гінекологи клініки навчалися у досвідчених фахівців міжнародного рівня.

Тож тепер жінкам не треба миритися зі станом речей, що склався після пологів або обирати ризиковані операційні методики. Мінімум втручання та максимум ефекту – лазерна вагінопластика у клініці «Леодерм» дозволить покращити якість статевого життя, поверне відчуття гармонії і додасть впевненості, яка так личить жінкам.

Клініка «Леодерм» знаходиться за адресою пр. Червоної Калини, 29a.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here