Струнко та сучасно. Уже 16 років Інститут вертебрології та реабілітації комплексно лікує захворювання хребта та опорно-рухового апарату. Модернізований медичний заклад надає увесь спектр лікувальних послуг за повним циклом лікування хребта.

«Це повний цикл медичної допомоги при захворюваннях, він включає в себе період інтенсивної терапії під час гострого больового синдрому, обмеження рухливості і закінчуючи професійною реабілітацією, яка дозволяє відновити функціональний стан хребта», – розповів головний лікар мережі Інституту вертебрології і реабілітації Герман Гльоник.

Для зручності пацієнтів увесь комплекс для отримання повної свободи руху розташований в одному місці. Сучасне обладнання та висококваліфіковані спеціалісти лікують гострі та хронічні стани та сильні больові синдроми опорно-рухового апарату. Спеціалізовані європейські тренажери дають змогу реабілітувати та закріпити отриманий результат.

«Це унікальні німецько-фінські тренажери, які зорієнтовані на реабілітацію глибоких м’язів спини. В сукупності всі ці тренажери укріпляють глибокі м’язи, які всі разом сприяють гарній роботі хребців. Це допомагає в лікуванні гриж, протрузій. Таким чином ми знімаємо больові синдроми, всякі неприємні відчуття, оскільки йде глибоке навантаження на м’язи, які знаходяться глибоко в хребті, прилягають до самих хребців. В процесі роботи ми не тільки укріпляємо м’язи, а ми стараємось зробити однакову силу з одного і з іншого боків», – зазначила реабілітолог Світлана Гловацька.

У Львові для клієнтів відкрилась уже друга клініка Інституту вертебрології та реабілітації на Проспекті Червоної Калини, 72. У філії на Сихові працює потужний склад лікарів, масажистів та реабілітологів. Всього у мережі медичних клінік діє вже 7 сучасних центрів по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here