Раніше MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях України

Уряд Японії в рамках програми офіційної допомоги надав Україні шість сучасних ендоскопічних систем, які будуть доправлені в обласні клінічні лікарні. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«Міністерство охорони здоров’я України підтвердило прибуття в Україну шести найсучасніших ендоскопічних систем в рамках грантової допомоги, наданої японським урядом для підтримки українських лікарень», – наголосили у прес-службі МОЗу.

Надання гранту було узгоджене в 2014 році між урядом Японії та урядом України як позапроектна грантова допомога в рамках програми Офіційної допомоги з метою розвитку (ОДР), що проводиться на глобальному рівні урядом Японії. Після ретельного аналізу потреб MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях.

Ендоскопічні системи отримали обласні клінічні лікарні Житомирської, Волинської, Київської, Рівненської, Чернігівської та Дніпропетровської областей.

Загальна вартість грантової допомоги, наданої Японією, становить 350 млн японських єн (близько 3 млн доларів США). Ця сума включає придбання медичного обладнання, а також відповідне пакування, страхування, інспекції, транспортування в Україну, митне оформлення, доставку в лікарні, монтаж, введення в експлуатацію та послуги з навчання персоналу.

Кошти Державного бюджету України до цього проекту не залучаються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here