Премії отримають ще 45 львівських медиків

45 працівників 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева отримають від міста по 10 тис грн допомоги. Як повідомили у прес-службі ЛМР, це ті працівники, які надають допомогу хворим на пневмонію та пацієнтам, які мають підозру на коронавірус. Відповідне рішення у п’ятницю, 24 квітня, прийняв виконавчий комітет ЛМР.

«Ми надаємо медичним працівникам 1-ї лікарні м. Львова матеріальну допомогу. Йдеться про 45 працівників, кожен із яких отримає допомогу в сумі 10 тис. грн. Це ті працівники, які надають допомогу хворим на пневмонію та тим людям, які поступають із підозрою на коронавірус», — зазначила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, очільниця міського штабу з протидії Covid-19.

Нагадаємо, раніше місто виплатило допомогу по 10 тис. грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та 8 лаборантів Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here