Шпиталь імені Андрея Шептицького Львівської архиєпархії УГКЦ допомагатиме лікарям і пацієнтам в час пандемії коронавірусу. Мобільні бригади швидкого реагування виїжджатимуть на виклики про підозру на коронавірус, надаватимуть психологічну підтримку медикам, годуватимуть малозабезпечених. Відповідну угоду про співпрацю керівництво шпиталю укладе з міськрадою Львова.

Бригади медиків і волонтерів шпиталю виїжджатимуть для консультування людей, які не мають укладеної угоди з сімейним лікарем, наприклад, ті, що нещодавно повернулися з-за кордону. Якщо такі особи мають погане самопочуття або тривожні симптоми з підозрою на коронавірус, можуть звернутися у шпиталь. Там вже працює колцентр для консультування в телефонному режимі, а з 31 березня плануються і виїзди до пацієнтів.

Гаряча лінія 0800 200 112 працюватиме з 9:00 до 18:00.

Також лікарі Центру психічного здоров’я шпиталю надаватимуть психологічну підтримку медичним працівникам, які працюють з хворими на коронавірус або з підозрою на нього.

Керівниця медичної частини шпиталю Наталія ван Доеверен розповіла ZAXID.NET, що медзаклад вже має дві сучасні машини швидкої допомоги, обладнані всім необхідним, які зможуть виїжджати на огляд. Згодом кількість бригад можуть збільшити. Також лікарня має експрес-тести, необхідні для діагносутвання коронавірусу.

«Це буде формат виїзду сімейного лікаря до пацієнта, амбулаторна допомога на дому. Це радше планова допомога, коли пацієнт потребує приїзду лікаря, але це не означає, що він буде негайно транспортований у стаціонар. Хоча ми передбачаємо і такі випадки. Ми беремо на себе місію розрядити ситуацію, щоб не було надто великого навантаження на екстрену медичну допомогу», — розповіла Наталія ван Доеверен.

Бригади оперативного реагування — лікар, медсестра, водій — будуть перебувати в обсервації, без контакту з сім’ями. Їм забезпечать проживання у Брюховичах. Їх проконсультують епідеміологи та інфекціоністи, як безпечно обстежувати пацієнта.

Окрім того, працівники шпиталю спільно з міськими центром для осіб похилого віку і центром соціальних служб забезпечуватимуть гарячим харчуванням людей у потребі. Комплексний набір доставлятимуть раз в день, в який входитиме сніданок, обід і вечеря.

Для допомоги фахівцям шпиталю потрібні волонтери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here