Денис Шмигаль заявив, що надбавки не виплатити, оскільки місцева влада керувалася старим документом Мінсоцполітики.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що надбавки за березень медикам, які працюють з інфікованими коронавірус, не змогли виплатити, через те, що місцева влада керувалася старим документом Мінсоцполітики. Про це йшлось на нараді в Офісі президента, повідомляє прес-служба голови держави у понеділок, 11 травня.

Зеленський зробив зауваження щодо затримки надбавок медикам, які працюють з хворими на COVID-19.

«Очільник уряду пояснив, що гроші були спрямовані в регіони, однак місцева влада керувалася не цьогорічною постановою Кабінету міністрів, а документом Міністерства соціальної політики від 2003 року. Тому, попри наявність коштів у регіонах, виплатити їх не вдалося. Цього тижня уряд шукатиме рішення для того, щоб ці фінансові ресурси були видані медикам», – йдеться у повідомленні.

Шмигаль додав, що виплати в квітні відбуватимуться через Національну службу здоров’я, а тому тут проблем не має бути.

Зазначимо, що 11 травня міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що 300% окладу медпрацівникам, які лікували хворих на Covid-19, за березень у повному обсязі виплатили лише у Полтавській області.

9 травня Степанов повідомив, що три області не відзвітували в поставлений термін до кінця дня 8 травня про ситуацію з виплатами надбавок в розмірі 300% окладу за березень медпрацівникам, які боряться з коронавірусом.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський закликав голів обласних держадміністрацій розрахуватися із лікарями, які протидіють коронавірусу, інакше очільники ОДА можуть залишитися без посади

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here