На Львівщині через неналежне виконання своїх професійних обов’язків судитимуть двох акушерів-гінекологів однієї із районних лікарень. Через їхню непрофесійність породіллі ампутували матку та нирку.

27 липня прокуратура Львівської області скерувала обвинувальний акт до Яворівського районного суду Львівської області. Двох лікарів підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст.140 КК України).

«Встановлено, що в грудні 2014 року одна із зазначених акушер-гінекологів, володіючи вищою кваліфікаційною категорією та достатнім професійним рівнем, несучи персональну відповідальність як лікуючий лікар за проведення обстеження, лікування та ведення пологів у вагітної, не провела відповідних досліджень та тестів для визначення прогресу пологів вагітної, не діагностувала клінічну невідповідність розмірів плоду, не змінила тактику ведення пологів в сторону оперативного розродження шляхом проведення операції кесаревого розтину, що призвело до розриву матки вагітної та її ампутації», ‒ йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Після цього лікуючий лікар пацієнтки, теж акушер-гінеколог цієї ж лікарні не провів належного обстеження і не скерував її на консультацію до уролога. Через це у жінки вчасно не діагностували обструкцію сечовивідних шляхів, а це призвело до втрати функції правої нирки та подальшого видалення її, пояснили у прокуратурі.

За вчинений злочин винним загрожує позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до 5 років або позбавлення волі на строк до 2 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here