Для центрів екстреної медицини за кошти обласного бюджету придбали 4 «швидкі»

Для центрів екстреної медичної допомоги Львівщини придбали чотири нові автомобілі. «Швидкі» придбали за кошти обласного бюджету. Вартість кожного автомобіля – 2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Ці автомобілі оснащені необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

Два автомобілі ввели в експлуатацію з 2 січня 2018 року. Один із них передали в пункт «Львів» відділу медицини катастроф Центру для надання екстреної медичної допомоги дітям. Іншу машину отримала підстанція №2 швидкої медичної допомоги, що на вул. П.Орлика,6.

Ще два автомобілі екстреної медичної допомоги перебувають на стадії реєстрації і оформлення документації.

Як ранше повідомляв ZAXID.NET, зараз у Львові працює у кращому випадку 35 бригад швидких. Натомість викликів до диспетчерів щодня надходить понад чотири сотні. Щоби вчасно приїжджати на всі дзвінки, області треба півсотні сучасних карет швидкої допомоги. Минулоріч обласна рада придбала 4 такі машини.

До слова, у свіжому випуску програми «Що не так?» у студії ZAXID.NET проблеми екстренної медичної допомоги обговорювали директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак і керівник охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here