27 медпрацівників отримають допомогу від міста

Львівські лікарі, які опинилися на лікарняному ліжку через коронавірусну інфекцію, отримають від міста по 20 тисяч гривень. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За інформацією міськради, у Львові є 27 таких медичних працівників. Серед них 5 лікарів, 9 медсестер, 8 лаборантів, два рентген-лаборанти та троє представників молодшого медичного персоналу.

«Сьогодні підписав розпорядження, щоб кожен з них отримав по 20 тисяч гривень. Це найменше, що ми можемо зробити для людей, які рятують наше життя», — зазначив мер міста.

Також мер Львова закликав інших міських голів допомагати медикам і підтримати їх у складний час.

Додамо, що у Львові лікарі, які безпосередньо борються з коронавірусом, та працівники лабораторій отримають по 10 тис. грн премій.

Нагадаємо, у 16 медичних працівників львівського Центру легеневого здоров’я виявили коронавірус. Усі вони не були задіяні в бригадах, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою. П’ятеро вже одужали, ще п’ять медиків у лікарні і п’ять на самоізоляції.

Загалом на Львівщині зафіксовано 49 хворих на Covid-19 медпрацівників. З них 17 – на стаціонарному лікуванні. В Україні близько 1700 хворих на коронавірус медиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here