Санаторій купить львівська фірма «Бізнес Галерея «Лев» за 37 млн грн

Львівська фірма «Нордік-Буд», яка у лютому перемогла на аукціоні, відмовилася від купівлі дитячого кардіоревматичного санаторію у Львові і втратила 1,14 млн грн, сплачених раніше як заставу. Відтак у понеділок, 6 квітня, управління майном спільної власності Львівської облради, яка є формальним власником санаторію, провело повторний аукціон з продажу санаторію, щодо якого тривають судові процеси.

На повторний аукціон зголосилися шість претендентів. Стартова ціна об’єкта складала 5,719 млн грн, що більше як удвічі менше, ніж першого разу (11,438 млн грн). У підсумку переможцем стало ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев», запропонувавши найвищу ціну – 37 млн грн + 1 грн. Найближчим конкурентом було ТОВ «Архітектурна майстерня «Інка», яке запропонувало ціну 37 млн грн – лише на гривню менше.

Нагадаємо, попередній аукціон з продажу санаторію на вул. Коновальця відбувся 7 лютого. Тоді переможцем стало ТОВ «Нордік-Буд», власником якого є батько голови ЛОДА Максима Козицького – Зіновій Козицький. Тоді компанія запропонувала найвищу ціну – 41,6 млн грн, однак у кінцевому результаті відмовилася від підписання договору про купівлю санаторію. Як зазначають у Львівській облраді, не зважаючи на відмову, застава від ТОВ «Нордік-Буд» у розмірі понад 1,14 млн грн поверненню не підлягає і буде переказана до бюджету.

За даними YouControl, компанія «Бізнес Галерея «Лев» зареєстрована у Львові у грудні 2019 року. Основним видом діяльності вказано «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна». Її власниками вказані львівські підприємці Руслан Амбриз та Марта Калита. Руслан Амбриз також є серед власників низки інших фірм, які займаються нерухомістю. «Бізнес Галерея «Лев» була серед претендентів на купівілю санаторію і під час попереднього аукціону, однак тоді програла компанії «Нордік-Буд».

Як повідомляв ZAXID.NET, у вересні 2019 року Львівська облрада прийняла рішення про продаж на аукціоні дитячого кардіоревматологічного санаторію у престижному районі Львова (вул. Є. Коновальця, 114, 116) загальною площею 704,1 кв м.

Львівська мерія закликала бойковувати цей аукціон, оскільки щодо будівлі санаторію тривають суди. На початку березня 2020 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду скерував на повторний розгляд справу за позовом Львівської міської ради до Львівської обласної ради щодо спірних 11 приміщень медичних закладів та дитячих будинків у Львові, у тому числі щодо дитячого санаторію. Остаточного рішення у цій справі наразі немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here