Фельдшерку пункту екстреної медичної допомоги «Чижиків», що у Пустомитівському районі неподалік Львова, Мирославу Савчак нагородили премією «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медик». Про це повідомляє Львівська газета.

До двадцятки номінантів «Ордена Святого Пантелеймона», так званого медичного «Оскара», увійшли двоє представників Львівщини. Крім Мирослави Савчак, пропонувався до нагороди також головний лікар ЛДОРЛДЦ Ігор Ковальчук як «Найкращий лікар». Однак пальму першості віддали Михайлу Каштальяну з Одеси.

Лауреатів премії нагородили сьогодні, 9 серпня, в Національній філармонії України.

«Про Мирославу Савчак колеги відгукуються як про людину з високим рівнем гуманізму та милосердя, готовністю допомагати кожному, хто цього потребує. Яскравим доказом є Майдан, де вона відстояла з перших і до останніх днів, а потім ‒ АТО, в якій брала участь добровольцем, допомагаючи пораненим бійцям», ‒ характеризують лауреатку у департаменті охорони здоров’я ЛОДА.

Мирослава Савчак 26 років працює медичною сестрою, сільським фельдшером. З 2007 року є фельдшером на пункті екстреної допомоги. У 2015 вона під час власної відпустки зголосилася добровольцем в НГУ «Перша медична рота», пізніше її мобілізували в зону АТО. Служила в батальйоні імені генерала Кульчицького.

Додамо, що «Орден Святого Пантелеймона» – головна громадська відзнака для медиків, створена за підтримки глав усіх християнських церков в Україні, Міністерства охорони здоров’я та Національної Академії медичних наук. Ця нагорода щорічна і присуджується у п’яти номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медик»; «Новатор охорони здоров’я»; «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я»; «Служіння суспільству».

Її присуджують за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості, йдеться на сайті «Ордена Святого Пантелеймона».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here