У львівській Чорнобильській лікарні створять Центр психічного здоров’я. Туди мають перейти працювати лікарі з дитячого психоневрологічного диспансеру. Там же прийматимуть і маленьких пацієнтів, які раніше лікувалися на вул. Драгоманова. Зараз у медзакладі завершують останні приготування.

У щойно відремонтованому відділенні Чорнобильської лікарні незабаром функціонуватиме Центр психічного здоров’я. Тут є вісім кабінетів для лікарів. Ще кілька розташовані на інших поверхах — там уже з понеділка можуть працювати медики. Перш за все в центрі зосереджуватимуться на консультаціях.

«Психіатрія — це не є стаціонарна допомога. На сьогоднішній день всі дітки в кризових станах зі значними порушеннями, які вимагають ізоляції, госпіталізовуються в психіатричну лікарню на Кульпарківській. Всі дітки, які не є у кризових станах, вимагають амбулаторної допомоги. Тривалої, довгої, з великою кількістю спеціалістів», — каже заступниця директора з медичної частини Олена Козлова.

У лікарні підготували ще й місця для госпіталізації тих маленьких пацієнтів, які раніше лікувалися в психоневрологічному диспансері на Драгоманова.

«Ті діти, які потребують лікування на стаціонарному ліжку, його отримають. Будуть мати достатньо ліжок і місця для того, щоб його отримати. Консультативна допомога буде в поліклінічному підрозділі», — пояснює в.о. директора обласного департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

Сюди, власне, і мали би перейти лікарі з дитячого психоневрологічного диспансеру, який ще раніше реорганізували. Медикам запропонували посади, але наразі ще ведуть переговори.

«Нам було сказано, що якісь виділяються ніби в Західноукраїнському центрі кабінети, десь там робляться ремонти, було сказано, що працівники, які працюють в поліклініках міста, напевне, можуть залишитися там же на роботі», — каже лікарка дитячого психоневрологічного диспансеру Алла Петрів.

«Всі ті питання будуть врегульовуватися між двома керівниками — Західноукраїнського центру і психоневрологічного диспансеру спільно», — розповідає Андрій Васько.

Загалом дитячий психоневрологічний диспансер мав би працювати на Драгоманова до середини квітня. Після вивільнення будівлю облрада продасть з молотка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here