Пункт екстреної медичної допомоги створять на базі 1-ої міської поліклініки Львова

У Львові на вул. Руській у приміщенні 1-ої міської поліклініки створять пункт екстреної медичної допомоги. Таке рішення підтримали депутати 12 грудня під час пленарного засідання сесії Львівської міськради.

Такий пункт розміститься у приміщенні, площею 15,1 м2 на вул. Руській, 20. Його «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримає в оренду на три роки.

За словами начальниці управління комунальної власності Львівської міськради Інни Свистун, у приміщенні буде базуватися бригада швидкої медичної допомоги, яка у разі потреби зможе екстрено виїхати на виклик, аби надати медичну допомогу постраждалим у центрі міста.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що у Львові планують відновити наркологічний кабінет для освідчення водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння у приміщенні Львівського обласного наркологічного диспансеру. Наразі у Львові не має спеціального цілодобового кабінету для перевірки водіїв. Кабінет нарколога, який діяв на Науковій, 49 закрили ще у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here