Здорові вени – красиві ноги. Варикозну хворобу допоможуть усунути спеціалісти клініки «Корона». На пізніх стадіях хірурги-флебологи застосовують оперативне втручання, лазерну чи радіочастотну абляції.

«Ми вперше на Західній Україні застосували радіочастотний метод з усунення варикозної хвороби, запатентованою технологією. І цей метод має менший шанс рецидиву варикозної хвороби. В цьому є його перевага над лазерним методом», – розповів головний лікар, хірург-флеболог Тарас Кіхтяк.

Біль у ногах докучав Наталі Літинській. Та вже тиждень як пацієнтка почувається по-іншому.

«В мене ноги набрякали і боліли. Зараз я не відчуваю цього. Я дуже себе комфортно почуваю. Хороші дуже лікарі, дуже. Чуйні, дуже сподобалось», – поділилась пацієнтка Наталія Літинська.

Лікарі наголошують, що не можна запускати недугу до утворення тромбів чи трофічних виразок. За лікування потрібно взятись щойно побачили так звані «судинні сіточки». У клініці їх усувають з допомогою склеротерапії.

«Ми склеризуємо, тобто викликаємо внутрішнє запалення, а потім і фіброз стінок з подальшим розсмоктуванням цих вен. Процес триває недовго – сама склеротерапія триває від півгодини до години, а потім впродовж 2 місяців процес завершується тим, що ці вени зникають з-під шкіри і вже можна бачити кінцевий результат», – пояснив судинний хірург, спеціаліст клініки «Корона» Андрій Кіхтяк.

Клініка надає низку вузькопрофільних консультацій, проводить УЗД обстеження, відео гостро- та колоноскопію на дуже якісному обладнанні. Також консультує та оперує пластичний хірург. Клініка «Корона» знаходиться за адресою: вул. Снопківська, 18. Більше деталей на сайті клініки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here