За допомогою системи e-Health МОЗ хоче реалізувати перший із кроків реформи фінансування медицини

До системи e-Health, яка наразі працює в тестовому режимі, долучилося вже 517 лікарів. Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«У E-Health вже 517 лікарів! Більшість із них долучилися буквально в останні дні, після того, як Верховна Рада проголосувала за медичну реформу. І хоча e-Health поки працює в пілотному режимі, дякую всім, хто реєструється з власної ініціативи. Зміни рухаєте саме ви!», – написала вона.


Інфографіка МОЗ

Супрун додала, що система e-Health дозволить впровадити перший із кроків реформи фінансування медицини – принцип «гроші ходять за пацієнтом».

«Дохід лікарів первинки (первинної ланки медицини – ред.) залежатиме від кількості пацієнтів, яких вони обслуговують. Декларацію з кожним пацієнтом лікарю треба буде внести в систему e-Health. Оплата послуг лікарів буде здійснюватися згідно з кількістю зареєстрованих декларацій», – пояснила в.о. міністра.

За її словами, ці зміни покликані встановити справедливі стосунки між лікарем та пацієнтом, в котрих «перший отримуватиме чесну, достойну оплату за свою працю, а другий – якісні медичні послуги».

«Тож прошу всіх медиків та медзаклади, які не зареєструвалися в системі, активно долучатися до змін!», – закликала вона.

Нагадаємо, 19 жовтня депутати Верховної Ради проголосували за законопроекти, які дають старт медичній реформі в Україні. Зміни, які чекають і на пацієнтів, і на лікарів розпочнуться вже з 1 січня 2018 року. Докладніше про це читайте у статті ZAXID.NET «Медична реформа. Гід пацієнта».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here