На амбулаторію мешканці мікрорайону Рясне чекають уже десятиліттями. Аби потрапити до вузькоспеціальних лікарів, доводиться добиратися у центральні лікарні.

«На Орлика їздимо (Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м. Львова – ред.). Нема можливості, бо є ще одна маленька дитина. Незручно, тяжко і в маршрутках добратися, і треба постійно машину, бо нема з ким другу дитину лишити. І так нам доводиться», – розповіла Мар’яна, мешканка Рясного.

Містові вдалося знайти приміщення під амбулаторію, втім воно потребує капітального ремонту. У будівлі на вул. Шевченка, 350 колись був ресторан, а тепер – руїна. Ремонтні роботи вже тривають. Для того, щоб амбулаторія запрацювала, з міського бюджету витратять понад 20 млн грн.

«Зараз там трошки завдала проблем погода, яка була, дощі травневі. Вони затопили практично все. Вода на першому поверсі стояла, перекриття зруйноване, яке не ремонтували вже дуже давно, пропустило всю воду, яка впала на перший поверх. Зараз просихає, муруємо стіни, демонтаж виконали повністю», – зазначив впредставник фірми-підрядника Станіслав Кузьма.

Роботи розпочали три тижні тому. До цього міське управління охорони здоров’я попрацювало з проектантами, щоб майбутня амбулаторія була максимально пристосована для пацієнтів та медиків.

«Тут будуть працювати вузькі спеціалісти, дитячі та дорослі. Тобто: хірурги, нервопатологи, кардіологи. Тут буде власне те, що ми називаємо вузькими спеціалістами, спеціалізованою допомогою. Тому що сімейні лікарі знаходяться 100 метрів звідси, в амбулаторіях сімейної медицини», – зазначив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

«Головне, що ця амбулаторія зусиллями ЛМР, зусиллями управління охорони здоров’я, зусиллями депутатів місцевих, які в ЛМР працюють і нашими спільними зусиллями, і, в першу чергу, завдяки зусиллям мешканців Рясного, бо вони це потребують, вони сигналізують про свої потреби, вона буде збудована», – зазначила Ірина Подоляк, народна депутатка.

Роботи з реконструкції збираються завершити до кінця 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно у Рудному, що належить до Залізничного району Львова, також відкрили нову амбулаторію, яка обслуговуватиме понад 6 тис. мешканців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here