У Рудному з’явилася нова амбулаторія. На вулиці Грушевського, 48 відкрили оновлений медзаклад сімейної медицини. Львів власним коштом відремонтував приміщення, куди й перейшли працювати медики зі «5-ї міської клінічної поліклініки м. Львова». Раніше вони лікували людей у старому будинку без ремонту, сучасних меблів і комп’ютерів. Нову амбулаторію, як і 18 інших, створили в межах програми «Львів-2020».

Відтепер понад 6 тис. мешканців Рудного мають змогу отримувати послуги у сучасній амбулаторії. Тут працює четверо сімейних лікарів, а ще медсестри та масажист. Міський голова Львова Андрій Садовий розповідає: «Із місцевого бюджету ми потратили понад 11 млн грн. І сьогодні є прекрасна амбулаторія, яка зроблена на найвищому рівні. Сюди можна прийти, отримати якісні послуги».

Фото прес-служби ЛМР

В оновленому медзакладі можна проконсультуватися, пройти обстеження та отримати медикаментозне лікування — саме цього роками й хотіли мешканці Рудно.

«Це тривало десь близько року. Десь приблизно півтора або два роки ми почали говорити з містом про те, що в Рудному амбулаторія є дуже важлива, тому що і сполучення зі Львовом не є ідеальне. Це дуже важливо: мати тут на місці людям таку послугу», — розповідає народна депутатка України Ірина Подоляк.

Нові приміщення та обладнання подобаються усім. Лікарі нарешті працюють у хороших умовах та можуть якісніше надавати допомогу, а пацієнти зможуть отримувати сучасне обслуговування. Надія, відвідувачка амбулаторії, розповідає: «Відвідувала стару амбулаторію. Ця — значно краща, вона сучасніша. Тут лікарі ті самі, але обладнання сучасніше. Гарне місце, гарний зробили ремонт. І парк тут, можна посидіти і почекати. Класно зробили».

«Усе змінилося. Умови праці зараз набагато кращі, ніж раніше були в нас. Комфортніше, зручно. Ми дуже задоволені», — каже сімейна лікарка Мар’яна.

Первинну допомогу в амбулаторії сімейні лікарі надаватимуть упродовж робочого тижня з 8:00 до 19:00, в суботу — з 9:00 до 15:00, а в неробочі години сімейні лікарі консультуватимуть пацієнтів по телефону.

Для створення амбулаторії сімейної медицини загалом використали 11,2 млн грн. Роботи виконувало ЛКП «Рембуд» із жовтня 2017 року.

Амбулаторія в Рудному — найновіша. Зараз ремонтують такий же медзаклад у Рясному. Якщо підрядники зможуть пришвидшити виконання робіт, то місто виділить додаткові кошти, щоб закінчити роботи до кінця року. Також цьогоріч нову амбулаторію відкрили для мешканців мікрорайону Знесіння на вул. Б. Хмельницького, 195.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here