Мешканці ще трьох районів Львова — Шевченківського, Галицького та Залізничного, які обслуговуються в поліклініці та амбулаторіях 3-ї міської клінічної лікарні, тепер можуть самостійно записатись на прийом до лікаря за допомогою електронної реєстратури. Про це у четвер, 24 травня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Маючи доступ до інтернету, мешканці, які обслуговуються в нашій поліклініці та амбулаторіях сімейної медицини, можуть в будь-який зручний час записатись на прийом до лікаря на сайті реєстратури та отримати на свій мобільний телефон смс-підтвердження — так званий електронний талон, або цей талон також можна отримати листом на свій е-mail. Система електронного запису наразі працює в тестовому режимі й буде адаптовуватись до потреб пацієнтів. Водночас, збережено можливість запису на прийом безпосередньо в реєстратурі медичного закладу», – розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Львова Вадим Олійник.

Зокрема записатись на прийом до лікаря онлайн відтепер можна:

  • У поліклініці 3-ї міської клінічної лікарні (вул. Озаркевича, 2);
  • У амбулаторії сімейної медицини №1 (вул. Величковського, 30А);
  • У амбулаторії сімейної медицини №2 (вул. Рапопорта,6);
  • У амбулаторії сімейної медицини №3 (вул. О. Степанівни,35А);
  • У амбулаторії сімейної медицини №4 (вул. Шевченка,358Б);
  • У амбулаторії сімейної медицини №5 (вул. Шевченка, 366).

Вадим Олійник зазначив, що за три тижні, відколи запрацювала система, електронним записом вже скористались більше 2,5 тис. пацієнтів.

Щоб записатися онлайн на прийом, потрібно увійти на сайт електронної реєстратури та внести у вікно для пошуку свою адресу проживання: місто, вулиця, номер будинку і натиснути «ДАЛІ». Система відшукує ЛПУ, яка обслуговує цю адресу, і переносить пацієнта на сторінку реєстратури поліклініки, що його обслуговує.

На екрані пацієнт бачить список лікарів та графік їхньої роботи, а також вільні години прийому. У колі позначено, скільки прийомів є вільними у цей день. Натиснувши на день прийом, пацієнт може обрати вільний час прийому — він позначений зеленим кольором. Тоді відкривається форма запису. Натиснувши «Записатись на прийом», пацієнт підтверджує реєстрацію кодом, який надходить йому на вказану електронну пошту. Після підтвердження, пацієнтові на пошту надходить лист із талоном, який він може роздрукувати самостійно.

Додамо, що електронний запис на прийом до лікаря діє у поліклінічних відділеннях 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева та її амбулаторіях, у 2-гій, 3-тій, 4-тій, 5-тій та 6-тій міських поліклініках, а також в поліклініці та амбулаторіях 3-ї міської лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here