Амбулаторію сімейної медицини відкрили на Перемишлянщині у селі Брюховичі. Тепер якісні медичні послуги тут зможуть отримувати мешканці одинадцяти навколишніх сіл.

Раніше людям доводилось їздити в поліклініку чи лікарню аж у райцентр Перемишляни. Тепер же у новому приміщенні із сучасним обладнанням працюватимуть два сімейні лікарі і кілька вузькопрофільних фахівців. Під їхньою опікою будуть понад чотири тисячі мешканців, серед яких також більше 500 дітей.

«Зміни дуже великі, бо зараз набагато краще буде. Зараз буде і сімейний лікар, є кардіограф, є гінекологічне крісло, є стоматологічний кабінет. Люди дуже задоволені, бачать, що буде більше послуг і буде більше надаватися їм допомоги», – розповіла завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту Марія Шпат.

З обласних та районних коштів у будівництво амбулаторії вклали майже дев’ять мільйонів гривень. За ці кошти, крім обладнання, придбали також комплект найнеобхідніших медикаментів.

«До кожної амбулаторії в нас було закуплено автомобілі. Це Renault Duster повнопривідні. Це дає можливість заїхати до кожного населеного пункту. Бо не всюди є дороги, а ті автомобілі дають можливість доїхати до кожного громадянина, який потребує допомоги», – прокоментував т.в.о.начальника управління капітального будівництва ЛОДА Олег Пелих.

До кінця року таких закладів сімейної медицини на Львівщині мають відкрити ще понад 20, а загалом їх буде 43. Кожна амбулаторія матиме ще й автомобіль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here