У 2019 році Ірина Гнатів стала найкращою сімейною лікаркою України

У Ірини Гнатів з села Давидів біля Львова, яка минулоріч була удостоєна звання найкращої сімейної лікарки України, виявили коронавірусну інфекцію. Про це повідомили на сайті Українського лікарського товариства у Львові.

Як зазначено у повідомленні, сама Ірина Гнатів зазначила, що намагаючись надати якісну медичну допомогу, лікарі ніколи не знають усього анамнезу пацієнта. Багато людей приховує свої контакти із хворими на коронавірус. На своїй сторінці у Facebook Ірина Гнатів також додала, що відчула, як змінилося ставлення до неї через хворобу.

Як зазначив у себе на сторінці у Facebook голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда, медичні працівники на сьогодні перебувають у групі підвищеного ризику.

«Ірина Гнатів мала засоби захисту і дотримувалася усіх вимог, але вірус дуже підступний. Ми чітко розуміємо, що медичні працівники є у групі підвищеного ризику, адже постійно наражаються на небезпеку перебуваючи у прямому контакті з пацієнтами. Суспільство має усвідомити значення роботи медичних працівників в цей непростий період світової пандемії, коли окрім лікарів допомогти більше нікому», – написав Олег Дуда.

Допис Олега Дуди у Facebook

Також Олег Дуда зазначив, що медичні працівники є у групі підвищеного ризику, адже постійно наражаються на небезпеку, перебуваючи у прямому контакті з пацієнтами. Окрім того, часто пацієнти приховують інформацію про подорожі, або ж про свої контакти із хворими на коронавірус.

У повідомленні не вказано, коли саме у лікарки діагностували коронавірусну інфекцію. Наразі ZAXID.NET не вдалося з’ясувати цю інформацію.

Ірина Гнатів – лікарка загальної практики-сімейної медицини, головна лікарка КНП «Центр первинної медико-саніторної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ». Нагадаємо, минулого року за результатами голосування конкурсу «Сімейний лікар-2019» перемогу здобула Ірина Гнатів. За неї проголосувало понад 10 тисяч людей.

Як повідомляв ZAXID.NET станом на ранок, 21 квітня, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 96 осіб. У 256 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. 10 людей померли, 26 – одужали. На лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 100 осіб, на самоізоляції – 935. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 14 пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

Загалом в Україні підтверджено 6125 випадків Covid-19. За 20 квітня отримано 415 повідомлень про нові підтверджені випадки. Внаслідок ускладнень від хвороби померла 161 людина, із яких – 84 чоловіків та 77 жінок. Серед померлих переважають особи віком понад 50 років (86%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here