Повний спектр високоточних діагностичних послуг. У медичному центрі «Євроклінік», який працює у приміщенні лікарні швидкої допомоги, відкрився сучасний кабінет мультиспіральної комп’ютерної томографії.

«До цього часу ми використовували в діагностичному процесі метод магнітно-резонансної томографії. Але дуже часто лікарям центру, як і лікарям лікарні швидкої медичної допомоги, було потрібно обстежувати після МРТ методом комп’ютерної томографії», – сказала Ірина Комнацька, завідувач кабінету МРТ Медичного центру «Євроклінік».

Обладнання дозволяє виконувати складні обстеження грудної клітки, черевної порожнини, центральної нервової системи, 3D-реконструкції судин, скелету та внутрішніх органів.

«Ми на порядок підвищили можливості обстеження пацієнтів різного профілю. Ми дуже детально підходили до вибору обладнання, яке буде встановлене в лікарні. І воно задовольняє всі клінічні потреби хірургів, насамперед нейрохірургів, невропатологів, ортопедів-травматологів», – розповів Ігор Дутка, головний лікар Медичного центру «Євроклінік».

Для соціально незахищених пацієнтів лікарні швидкої допомоги центр «Євроклінік» передбачив квоти на безкоштовне обстеження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here