У трьох медзакладах Львова встановили нові ліфти

У трьох медзакладах Львова встановили нові ліфти. Як повідомили в управлінні охорони здоров’я ЛМР, цьогоріч по одному підйомнику замінили у міській дитячій лікарні, поліклінічному відділенні 3-ї міської лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги. А до кінця року планують замінити на нові ще три ліфти в медичних закладах.

«Роботи з заміни застарілих ліфтів на нові, а також модернізацію та ремонт існуючих ліфтів проводимо постійно. Торік розпочали заміну трьох ліфтів у трьох закладах охорони здоров’я — це по одному у міській дитячій клінічній лікарні, клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, поліклінічному відділенні 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Озаркевича, 2. Вони уже введені в експлуатацію. Окрім того, до кінця цього року плануємо замінити на нові ще три ліфти у трьох наших поліклініках — по одному в поліклініках №2, 3 та 5. Цього року матимемо ще шість нових ліфтів у закладах охорони здоров’я», — розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Загалом за період 2008 — 2019 років у міських закладах охорони здоров’я замінено на нові та модернізовано 23 ліфти. А це: 1 ліфт у пологовому будинку №1; 13 ліфтів у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги; 4 ліфти у 8-ій міській клінічній лікарні; 1 ліфт у 3-ій міській клінічній лікарні на вул. Русових, 4; 2 ліфти у 1-ій міській клінічній лікарні — на вул. Лемківській та вул. Ужгородській; 1 ліфт у поліклінічному відділенні 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Озаркевича, та 1 ліфт у міській дитячій клінічній лікарні. Окрім того, збудовано ліфтову шахту і встановлено ліфт у міській лікарні «Хоспіс».

Також до кінця 2019 року передбачено замінити ще 3 ліфти: по одному у міських поліклініках №2, 3 та 5. До слова, в медичних закладах Львова експлуатується 61 ліфт, із них заміни потребують ще 13 ліфтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here