На першому поверсі львівської Ратуші розмістять дефібрилятор для надання екстреної медичної допомоги. Відповідне рішення прийняв 18 січня виконавчий комітет Львівської міськради.

Як зазначила керівниця департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, зовнішній дефібрилятор мерія отримала у подарунок від благодійної організації «Мальтійська служба допомоги у Львові». Вартість обладнання – близько 34-45 тис. грн.

«Ми облаштуємо спеціальне приміщення на першому поверсі міської ради, де встановимо дефібрилятор. Окрім того, управління охорони здоров’я спільно з управлінням безпеки міста мають провести відповідне навчання для використання дефібрилятора. Це обладнання не вимагає медичної освіти, і ним можна користуватися без залучення медичного працівника», – пояснила вона.

Бартошик також додала, що у подальшому таке обладнання планують розміщувати в інших комунальних установах. Львівська міська рада також відправить рекомендації усім торгово-розважальним центрам щодо встановлення таких дефібриляторів.

Дефібрилятор – спеціальний апарат, призначений для надання екстреної реанімаційної допомоги при порушенні ритму серця. У багатьох європейських країнах таке обладнання встановлюють не тільки в комунальних установах, а навіть на вулицях. У Данії, наприклад, дефібрилятори є у всіх закладах освіти та у найбільш туристичних місцях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here