При вході у лікарню швидкої допомоги Львова встановили систему масового температурного скринінгу, яка дозволить вимірювати температуру одночасно трьом десяткам людей. Систему придбали благодійники. Також за кошти благодійників у лікарні оновили актовий зал. У п’ятницю, 9 жовтня, лікарню відвідав мер Львова Андрій Садовий.

За інформацією прес-служби ЛМР, щоденно в лікарю швидкої допомоги Львова по допомогу звертається близько двох сотень пацієнтів. Тож у лікарні встановили систему масового температурного скринінгу та перевірки швидкими тестами. Система дозволяє одночасно сканувати 30 людей. Тим, у кого температура буде понад 37,2°, пропонуватимуть перевірку за допомогою ПЛР тестів.

Фото ЛМР

Крім того, у лікарні відкрили сучасне відділення нефрології та діалізу. Тут встановили 14 апаратів. Лікарі зазначають, що раніше пацієнти, які потребували діалізу, звертались в обласну лікарню. Тепер вони можуть отримати цю важливу для їхнього життя процедуру в лікарні швидкої допомоги.

«Ми приймаємо хворих з нирковою недостатністю термінальної стадії. Ці хворі не можуть жити без цієї процедури. Тому вони проходять її три рази в тиждень по чотири години», – розповів лікар-нефролог Михайло Каленіков.

Зі слів керівника лікарні швидкої допомоги Олега Самчука, 14 нових діалізних апаратів зможуть обслуговувати близько сотні пацієнтів. Також у відділенні нефрології та діалізу є 12 стаціонарних ліжок для лікування пацієнтів із хворобами нирок.

«Процедури — декілька разів в тиждень, є якісна апаратура, нова система водоочистки. Декілька місяців тому ми запустили гострий діаліз, тому для пацієнтів з нирковою недостатністю — гострою чи хронічною, є повністю весь спектр допомоги», — зазначив Олег Самчук.

На ремонти й заміну інженерних мереж у відділенні з міського бюджету скерували близько 3 млн грн, а за кошти інвестора, а це близько 1 млн дол, закупили обладнання, меблі та ліжка для пацієнтів.

Також у лікарні повністю оновили актовий зал. Роботи виконали за кошти благодійників.

«Лікарня велика, має 1800 працівників, тому їм треба мати місце, де вони можуть проводити консиліуми, конференції. Ми зверталися до багатьох благодійників, але тільки одна фірма, яка спеціалізується на продажах медичного обладнання, відгукнулася і зробила цей зал у подарунок для львівських медиків, студентів-інтернів», – розповів керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Актовий зал розташований на 2-му поверсі медичного коледжу, що поряд із головним корпусом лікарні. Тут облаштували нові сидіння, встановили широку плазму, необхідне освітлення та звукове обладнання. Вартість робіт – понад 5 млн грн.

«Враховуючи сьогоднішню ситуацію з захворюваністю на Covid-19, ми намагаємося застосовувати найновітніші технології щодо тестування, діагностики, і ці нові технології вже є у лікарні при вході. Є нові тести, які дають можливість швидко отримати результат. Це дуже важливо, тому що важко спрогнозувати, якою буде динаміка у світі за місяць-два. Ми маємо бути до цього готові», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами міського голови, наступним кроком має стати відкриття вертолітного майданчика, який, при необхідності, дозволить швидко доставити пацієнта і надати йому допомогу.

До слова, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова — одна з найбільших в Україні за обсягом госпіталізації пацієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here