Встановлюють обладнання у поліклініках та лікарнях міста. Сьогодні, вперше за 10 років, рентген-кабінет запрацював у Винниках у 2-му поліклінічному відділенні 6-ї міської поліклініки.

Відтепер пацієнтам не доведеться їздити до Львова, аби зробити знімок. До того ж сучасне обладнання має менше променеве навантаження. Результати обстеження з’являються на моніторі в лікаря за декілька секунд, а сам знімок можна скинути на диск.

Винниківська поліклініка обслуговує майже 16 тис. пацієнтів. Тепер лікар може детально розгледіти найдрібніші елементи, а також помітити хворобу лише на початковій стадії. Такі сучасні рентген-апарати з’являться і в інших медичних закладах Львова.

«Зараз монтується ще чотири рентген-апарати в різних закладах охорони здоров’я міста Львова. Один дороговартісний у лікарні швидкої допомоги, для того, щоби обстежувати пацієнтів, які туди поступають у невідкладному порядку з гострими чи складними травмами, а також три рентген-апарати в наших найбільших поліклініках – на Сихові, на вулицях Симоненка і Виговського», – розповів Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

За його словами, сучасні апарати у лікарні швидкої медичної допомоги та у міських поліклініках №2, 4 та 5 встановлять до кінця року. Гроші на рентген-апарати виділили з міського бюджету.

«Місто Львів купило сюди рентген-апарат. Витратили 2,8 млн грн. Апарат працює, в хорошому стані. Приємно, що взагалі відділення дуже якісне, хороший персонал, хороші відгуки», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Лікарі кажуть: чекають на пацієнтів не лише з Винників, а й з сусідніх сіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here