Метелики у блакитному. У п’ятницю у Львові відбудеться благодійний показ, присвячений Дню легеневої гіпертензії. На ньому свої роботи представлять 20 дизайнерів зі всієї України. А от продемонструють одяг особливі моделі – діти та дорослі, які мають цю рідкісну недугу.

У майстерні дизайнерки Катерини Кароль готуються до перших примірок. Одяг ще потрібно встигнути підігнати. Адже до показу залишився день.

«Деякі дизайнери взяли собі тих людей, які живуть не у Львові, а, наприклад, у Києві, Запоріжжі, Хмельницькому, Харкові», – каже дизайнер Катерина Кароль.

Усі моделі хворіють на легеневу гіпертензію. Саме їм і присвятили благодійний показ. Колекцію, яку створюють 20 дизайнерів, об’єднає синій колір та аксесуари у вигляді метеликів.

Трирічна Аніта з Чернівців, яка прийшла на примірку, зовсім не хвилюється, для неї це третій показ.

«Вона ще маленька, але дійсно любить позувати, сміятись і видавати свої емоції», – зазначає мама Аніти Тетяна.

Весь одяг дизайнери залишать моделям. А от для відвідувачів заходу проведуть «тихий аукціон», де збиратимуть кошти для дівчини зі Стрия.

«Дівчину звати Мар’яна Кізюк. Вона проживає у Стрию, у неї легенева гіпертензія. Вона потребує комплексної трансплантації. Готові зробити їй це у Індії у клініці «Глобал», але потрібно оплатити 140 тис. доларів», – каже керівник ЛМБФ «Сестри Даліли» Оксана Куліш.

Благодійний показ відбудеться п’ятого травня у галереї «Львів’ярнія» о 19:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here