Професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов

Упродовж тижня, з 23 до 30 вересня, американські медики безкоштовно консультуватимуть і оперуватимуть дітей, які перенесли важкі опіки. До складу бригади входить дев’ять медиків: пластичні хірурги, анестезіологи, помічники анестезіологів і медсестра.

На прийом до них вже записалося 190 осіб з різних областей України.

«Є пацієнти з Волинської, Рівненської, Одеської, Черкаської областей, звісно, і Львівської, а також з Києва. Четверо дітей – із зони АТО. Бригада американських лікарів прибуває у суботу, а вже в неділю вони оглядатимуть пацієнтів, які постраждали через опіки. Приблизно 45-50 пацієнтів прооперують. Консультуватимуть і оперуватимуть американські хірурги у медичному центрі «Інтерсоно», – поінформувала Мирослава Децик, координатор проекту «Лікарі об’єднуються заради порятунку дітей».

Американські фахівці також прочитають лекції для пластичних хірургів, дитячих анестезіологів і студентів-медиків.

Оперуватимуть хворих бригади, до складу яких увійдуть і американські, і львівські хірурги з 8-ї міської лікарні, міської дитячої лікарні, «ОХМАТДИТу» та інших лікарень Львова.

Цього разу вперше в Україні для лікування дефектів від опіків буде використано лазер UltraPulse CO2 Laser (Lumenis), який привезуть до Львова з Ізраїлю. Використання цього лазера є доволі дорогим, але всі процедури для українських пацієнтів будуть безкоштовними.

Виїзна клініка зі США до Львова приїжджає до Львова уже всьоме. Співпраця стала можливою завдяки професору Гарвардської медичної школи Геннадію Фузайлову. Його ім’я добре відоме на Львівщині, та й в Україні загалом, адже саме завдяки його допомозі чимало дітей, які отримали важкі опіки, рятували у клініці «Шрайнерс Госпіталь» (Бостон), лікарі якої мають великий досвід лікування таких пацієнтів і величезні, порівняно з нашими, можливості.

Зокрема, у «Шрайнерс Госпіталь» рятували Настю Овчар, яка обпекла 80% тіла. Завдяки Геннадію Фузайлову вдалося врятувати життя і дітей з Львівщини, які отримали важкі опіки тіла. Скажімо, Володя Бубела з Сокальського району провів у бостонській клініці 10 місяців. Він обпік 75% тіла, більшість опіків були глибокі. П’ять місяців хлопець провів у реанімації. На його лікування витратили майже 2 млн. доларів.

Лікувалася у Шрайнерс госпіталь» і 4-річна Ганнуся з Нового Роздолу, яка обпекла 65% тіла.

Американські хірурги приїжджають до Львова раз у рік за рахунок відпусток. Торік вони також були у Львові на початку вересня й прооперували 40 маленьких пацієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here