Віртуальні медкартки — майже у кожного львів’янина. Понад 600 тисяч мешканців міста отримали електронні амбулаторні документи. Тепер записатися до лікаря, переглянути рецепти або історію хвороби можна в режимі онлайн.

Пацієнт Олександр Євдокімов демонструє свій особистий кабінет у системі для лікарів і пацієнтів — Helsi.me. Електронний облік, каже пацієнт, неабияк економить час.

«Якщо треба мені щось…Наприклад, забув які ліки. Заходжу в свій кабінет, заходжу, де бачу ліки, які мені призначив лікар. Заходжу, є призначення, є діагноз. Нічого складного нема, система проста дуже», — каже Олександр.

Сервіс Helsi.me працює в усіх закладах первинної допомоги Львова. Понад 600 тисяч пацієнтів, які уклали декларації, мають електронні медичні картки.

«Для пацієнта найперший сервіс який доступний — це сервіс запису на прийом до лікаря», — пояснює директор сервісу Helsi.me Євген Донець.

Ще в системі можна залишити відгук про лікаря, а також записати на прийом дитину. Тим часом медики на сервісі Helsi.me бачать інформацію про пацієнта, виписують «Доступні ліки» онлайн та скеровують хворих до вузьких спеціалістів.

«Звичайно, що нам дуже зручно. Тому що це, по-перше, скорочує прийом, по-друге, зменшує черги під кабінетом лікаря. Пацієнти планують свій час, пацієнти не пересікаються в черзі, що дуже важливо в епідеміологічному плані», — додає завідувачка амбулаторії сімейної медицини Ніна Земенкова.

Зараз лікарі ведуть подвійний облік пацієнтів — паперовий та електронний. Тож записатися на прийом можна як в реєстратурі, так і в інтернеті. Така ситуація буде, допоки вся українська первинка не перейде в режим онлайн. Але дані про пацієнтів уже є в електронному режимі.

«Чим перехворів, що було не так, які має алергічні реакції, чи вакцинований у повному об’ємі — вся ця інформація заноситься в електронний формат, електронну картку і там зберігається», — каже начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Окрім запису до лікаря, в системі можна знайти необхідні ліки та переглянути їхню вартість, забронювати в аптеці і навіть оформити страхівку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here