Лікар оперує пацієнтів на базі опікового центру у Міській клінічній лікарні №8

До Львова приїхав Клаус Екснер, пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні, який планує наступного тижня безкоштовно допомогти майже сотні пацієнтам. Про це інформує «Німецька хвиля».

За словами хірурга, він береться за найважчі випадки: пацієнтів, які без операції не можуть вести нормальний спосіб життя і часто дистанційовані від суспільства. Також пріоритет мають малозабезпечені родини. Власне, допомагати дітям з незаможних родин – це і є місія, з якою лікар їздить у Південну Америку, Африку, Азію та в Україну. Поїздки оплачують благодійники, а операції він виконує безоплатно.

У Львові Клаус Екснер вже ввосьме. Вперше сюди він приїхав ще у 2012 році на прохання брата, у межах благодійної ініціативи німецьких уболівальників Big Shoe, пов’язаної з проведенням Чемпіонату Європи з футболу. Далі продовжував приїжджати вже за власний кошт і гроші інших благодійників. За цей час встиг допомогти кільком сотням пацієнтів: дав понад 300 консультацій та прооперував 130 хворих. Нинішня програма перебування німецького лікаря у Львові – 60 консультацій та 29 операцій за тиждень.

Востаннє німецький хірург приїжджав до Львова восени 2016 року. Лікар оперує пацієнтів на базі опікового центру у Міській клінічній лікарні №8 спільно з львівськими колегами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here