Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підписав договір на облаштування Оперативно-диспетчерської служби на вул. Пилипа Орлика, 6 у Львові за 13,3 млн грн. Цей диспетчерський пункт опрацьовуватиме виклики «швидкої» з усієї Львівської області.

У закупівлі взяли участь три фірми, зокрема ТОВ «Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя», яка запропонувала найнижчу ціну, однак її пропозицію відхили через недотримання умов тендеру. Переможцем тендеру стало ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «”Монтекс”», яке має облаштувати диспетчерську за 13,3 млн грн.

Зокрема, підрядник повинен змонтувати обладнання диспетчерської служби, налаштувати його, створити базу даних, облаштувати приміщення серверної та підключити роботу центру до телекомунікаційної мережі загального користування. Окрім того, підрядник має дообладнати GPS-трекерами автомобілі «швидкої».

Керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський сказав ZAXID.NET, що Центр уже подав заявку на виділення коштів до ЛОДА і у найближчі кілька місяців роботи розпочнуться. Відкрити центральну диспетчерську мають до кінця 2019 року.

У центральній диспетчерській на вул. Пилипа Орлика, 6, буде цілодобовий пост, у безперервному режимі працюватимуть лікарі-консультанти, обслуговуючий та ІТ-персонал. Оператори центральної диспетчерської прийматимуть виклики зі всієї Львівської області. Диспетчери зможуть побачити на мапі, звідки надійшов виклик і відправити туди найближчий автомобіль «швидкої».

Зазначимо, що єдину диспетчерську у Львові планували обладнати ще у 2017 році, однак Центру медицини катастроф тричі не вдавалося завершити цю закупівлю. Зокрема, у листопаді 2017 року тендерна комісія відхилила пропозиції усіх учасників. У березні 2018 року закупівлю провели повторно і обрали переможцем ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «”Монтекс”». Однак АМКУ зобов’язав замовника скасувати результати тендеру через виявлені порушення у тендерній документації переможця. У травні замовник знову опублікував оголошення про закупівлю на Prozorro, однак не наклав електронно-цифровий підпис на неї, відтак закупівлю довелось відмінити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here