До кінця цього року у Львові планують реконструювати диспетчерську екстреної меддопомоги. Проектно-кошторисна документація на 13,4 млн грн пройшла всю належну експертизу та затверджена. 14 листопада на сайті Prozorro відбулося відкриття тендерних пропозицій.

На тендер подалося одразу шість компаній. Найнижчу ціну з усіх – 8,299 млн грн запропонувало київське ТОВ «С3 Холдинг». Наразі переможця ще не визначено.

Підрядник має обладнати систему передавання інформації, обладнати реанімобілі GPS-трекерами, облаштувати диспетчерську технічним обладнанням, налаштувати зв’язок кабельної системи та підключити роботу центру до телекомунікаційної мережі загального користування.

«Фірма, яка стане переможцем, отримає фінансовий ресурс – 5 млн грн, передбачений Львівською обласною радою. До завершення року переможець цих торгів має обладнати нам перший етап роботи Центральної диспетчерської, який має працювати в тестовому режимі», – розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Ірина Микитчак.

За її словами, без центральної диспетчерської складно внормувати роботу екстреної медицини. Адже це мозок служби: доїзди, забезпеченість бригад, використання палива, ефективне використання автомобілів.

У центральній диспетчерській, що буде розташована на вул. Пилипа Орлика, 6, має працювати 18 спеціалістів. Тут буде цілодобовий пост, відповідальні лікарі-консультанти, обслуговуючий та ІТ-персонал. Ці люди працюватимуть позмінно у безперервному режимі.

Зазначимо, що сьогодні голова ЛОДА Олег Синютка розкритикував роботу керівника Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського, заявивши, що питання про його звільнення розглядатимуть під час сесії Львівської облради. Причин такої критики ні Олег Синютка, ні сам Володимир Похмурський не називають. Однак це може бути пов’язаним із запуском центральної диспетчерської, оскільки на початку року планувалося, що її запустять до серпня.

«Завдання номер один – до серпня запустити центральну оперативну диспетчерську. Саме такий термін дав голова ЛОДА Олег Синютка. Це дасть можливість порятунку людського життя по всій території області, раціонального використання коштів, контролю за використанням ліків», – заявляв наприкінці січня 2017 року перед призначенням Володимир Похмурський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here