У Львові два медичні заклади об’єднають в один потужний центр

19 травня на сесії обласної ради мають затвердити приєднання Центру репродуктивного здоров’я до Перинатального центру

Мова про те, що Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я приєднають до Львівського обласного перинатального центру, йшла давно. Але у середу, 13 травня, члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту поставили крапку у цьому питанні – вони одноголосно проголосували за об’єднання двох медичних установ в одну. Питання об’єднання медзакладів ще мають затвердити депутати на сесії обласної ради, яка запланована на 19 травня.

Заступник голови ЛОДА Іван Собко у коментарі ZAXID.NET відразу наголосив на тому, що мова ні про звільнення медперсоналу, ні про вивільнення приміщення, що на вул. Короленка, тут не йде.

«Мова йде виключно про оптимізацію видатків в частині адмінперсоналу. Ми отримали розрахунки по угодах, які уклали Перинатальний центр і Центр репродуктивного здоров’я з НСЗУ. Перинатальний у частині фінансування має значний «плюс», а центр репродуктивного здоров’я – «мінус». Якщо об’єднати дві медичні установи, то «плюси» перинатального перекриють «мінуси» центру репродуктивного здоров’я. І в результаті ми отримаємо потужну медичну структуру, яка забезпечить повний комплекс надання медичних послуг від планування народження дитини до її появи на світ», – каже Іван Собко.

Керівники установ, за словами Івана Собка, не проти такого об’єднання. Наприкінці цього тижня директор департаменту охорони здоров’я і керівник управління майном спільної власності ЛОДА мають зустрітися з представниками колективів, щоб остаточно узгодити деякі питання.

«Усі медпрацівники будуть працевлаштовані. Дещо може бути пересіяний лише адмінперсонал, якщо він буде не затребуваний», – каже Іван Собко.

Питання об’єднання двох медичних закладів в один мають ще затвердитити депутати обласної ради на сесії, яка запланована на 19 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here