Кабінет має запрацювати вже у першій половині травня

Із бюджету Львівщини на підтримку медзакладів скерують 36 млн грн. Відповідне рішення підписав голова ЛОДА Максим Козицький. Серед витрат передбачено 1 млн грн для відновлення роботи спеціалізованого кабінету для проведення медичних оглядів водіїв на виявлення стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Як повідомили у прес-службі ЛОДА, заплановано, що кабінет запрацює на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 вже у першій половині травня.

«Певний час не було розуміння позиції Львівської міської ради щодо співфінансування цього кабінету. Голова ОДА скерував відповідного листа щодо співфінансування на 1 млн грн із міського бюджету, на що міський голова дав згоду. Відтак Максим Козицький розпорядився протягом кількох робочих днів вжити всіх управлінських рішень для відновлення роботи кабінету», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Як повідомляв ZAXID.NET минулого року, Іван Собко зазначав, що в рік на утримання кабінету необхідно приблизно 950 тис. грн. Зараз у ЛОДА повідомили, що, за попередніми підрахунками, на утримання кабінету для проведення медичних оглядів водіїв до кінця цього року необхідно 3,5 млн грн.

Нагадаємо, такий кабінет раніше діяв на вул. Науковій, 49 у Львові, однак його закрили після скандалів зі зловживаннями наприкінці 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here