У світі уже працює 208 Сімейних кімнат, які допомагають родинам у 64 країнах

Фундація Дім Рональда МакДональда підписала договір оренди приміщення у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» для відкриття першої в Україні сімейної кімнати Рональда МакДональда, яка допоможе родинам бути поруч із хворими дітьми. Відкриття сімейної кімнати заплановане на осінь. Про це інформує прес-служба фундації.

Як пояснила ZAXID.NET представниця фундації Людмила Дяченко, кімнату відкриють не пізніше 1 листопада. Площа майбутньої зони для батьків та дітей 60 м2. Тут буде бібліотека, ігрова зона, мікрохвильова піч, дивани та душова кімната.

«Сімейна кімната Рональда МакДональда — це місце в лікарні, де батьки і родичі хворих дітей зможуть відпочити, поспати, поїсти, набратися сил і провести час із дитиною. У львівському «ОХМАТДИТі» сімейна кімната допоможе родинам проводити максимум часу із хворими дітьми. Адже, згідно з міжнародними дослідженнями, спільне перебування в лікарні покращує здатність родин долати труднощі, допомагає знизити рівень стресу й тривоги», – йдеться у повідомленні фундації.


Приклад кімнати Рональда МакДональда

Кімната з’явиться завдяки Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні, яка є частиною однойменної глобальної благодійницької мережі. У світі уже працює 208 сімейних кімнат, які допомагають родинам у 64 країнах.

Кошти на створення сімейної Кімнати були зібрані в результаті 15-ї благодійної програми «Долонька Щастя» в ресторанах МакДональдз у листопаді 2016 року.

«У львівському «ОХМАТДИТі» 380 ліжок. Щороку до нас звертаються до 55 тисяч пацієнтів, із них 20 тисяч потрапляють у стаціонар. Під час лікування за найменшими пацієнтами зазвичай доглядають родичі. І ми тішимося, що у них з’явиться змога користуватися сімейною кімнатою у найскладніші моменти життя. Дитина не повинна залишатися в лікарні без сімейного тепла, оскільки любов рідних — це потужний ресурс у боротьбі з недугою», — прокоментувала відкриття кімнати Головна лікарка Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця.

У фундації зазначають, що обираючи лікарню для партнерства, орієнтувалися передусім на ті заклади, які приймають на лікування багато дітей і відчувають найгострішу потребу в сімейній кімнаті.

Фундація Дім Рональда МакДональда є благодійною організацією, що фінансується за рахунок корпоративних партнерів та приватних благодійників. Допомогти Фундації можна на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here