У приміщенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові, що на вул. Миколайчука, 9, відкрили сучасний кабінет мультиспіральної комп’ютерної томографії. Кабінет відкрили на базі приватної клініки. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Новий апарат дозволяє побачити будь-яку частину організму з точністю до 0,5 мм, вивести зображення на екран і оцінити її на патологічність.

«Звернувши увагу на ті потреби, які є у відділеннях лікарні, зокрема загальної хірургії, нейрохірургії, неврології, ортопедії, травматології, ми дуже детально підійшли до вибору обладнання, щоби воно було високої якості і було доступним для пацієнтів. Кабінет комп’ютерної томографії обладнаний мультиспіральним комп’ютерним томографом американського виробництва, що дозволяє виконувати складні обстеження експерт-класу пацієнтам із захворюваннями та травматичними пошкодженнями грудної клітки, черевної порожнини, центральної нервової системи, проводити складні обстеження з 3D-реконструкціями судин, скелету та внутрішніх органів. Особливий акцент ми робили на тому, щоб обладнання було з низькою дозою опромінення», – розповів Ігор Дутка, головний лікар медичного центру.

Окрім платної діагностики на МРТ та КТ для мешканців міста, планують реалізувати і благодійну допомогу – обстеження для соціально незахищених та пацієнтів лікарні, які перебувають у важкому стані.

«Бюджет галузі охорони здоров’я є недостатнім. Ми вже багато років шляхом налагодження співпраці з соціально-відповідальним бізнесом, який працює в галузі медицини, і за принципом державно-приватного партнерства намагаємося реалізовувати схожі проекти. Ми надаємо приміщення і завжди домовляємося з нашими партнерами про те, щоб була соціальна квота, тобто безкоштовне обстеження для тих пацієнтів, яких треба в гострому випадку обстежити, коли наші наявні методи не дозволяють це зробити, а також квота для соціально-незахищених або учасників АТО, інвалідів війни», – пояснив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here