У Львові безкоштовно проводять експрес-тестування на ВІЛ/СНІД

У групу ризику входять усі, хто хоч раз мав випадковий незахищений статевий контакт

У понеділок, 25 листопада, біля будівлі Львівської ОДА на вул. Винниченка, 18 кожен охочий зможе пройти експрес-тестування на ВІЛ/СНІД. Тестування безкоштовне і анонімне. Результат буде відомий через 15 хвилин.

Акція, як повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА, триватиме з 12:00 до 14:00 год. О 14:00 спеціалісти дадуть відповіді на всі запитання учасників акції.

Такий захід проводять з просвітницькою метою, аби виявити хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД і допомогти їм зберегти їхнє здоров’я та здоров’я інших людей.

Чимало людей помилково вважає, що ВІЛ-інфекція підстерігає в основному жінок, що надають сексуальні послуги, наркоманів тощо. Насправді у групу ризику входять усі, хто хоч раз мав випадковий незахищений статевий контакт. Згідно зі статистикою, 66% усіх випадків інфікування ВІЛ в Україні відбувається саме під час незахищених статевих контактів.

Обстеження на ВІЛ не належить до обов’язкових. Його обов’язково роблять лише вагітним. А невчасно виявлене захворювання призводить до того, що людина, не знаючи про хворобу, заражає нею інших, і у неї виникають різноманітні ускладнення, які значно погіршують життя і призводять до смерті.

Ще один важливий момент – людина, у якої виявлено ВІЛ і вона проходить спеціальну терапію, не передає ВІЛ- інфекцію іншим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here