У жіночій консультації комунальної 4 міської поліклініки на проспекті Червоної Калини, 68 у Львові запровадили систему електронного документообігу. Тепер кожен пацієнт має особисту електронну медичну картку. Базу даних почали наповнювати з початку року, зараз у ній близько двох тисяч клієнтів лікарні.

В електронну медичну картку лікар записує усі дані пацієнта. Зокрема результати аналізів, оглядів та призначення і діагнози.

Софія прийшла на профілактичний огляд. Разом з лікарем вперше створює електронну медичну картку. Більше їй не треба носити паперові довідки.

«З цією онлайн-карткою дуже зручно і швидко, бо не потрібно носити з собою папери і про щось взагалі думати, як її створити. Я проходила огляд для профілактики. Мене направили на певні аналізи, які я повинна пройти. І за місяць мені знову потрібно звернутися», — розповідає відвідувачка поліклініки Софія Береза.

Пацієнти доступу до програми не мають, втім після обстеження та заповнення електронної картки, лікар роздруковує усі дані.

«Ми віддаємо пацієнтці її амбулаторну карточку і одразу ті обстеження, які ми призначили, аналіз виділень, цитологічне обстеження залишаються у нас і відправляються в медичну лабораторію», — пояснює акушер-гінеколог Юлія Яблонська.

У міськраді обіцяють, що до середини наступного року така система працюватиме у всіх відділеннях лікарні.

«Пацієнти і лікарі задоволені, тому що це максимально спрощує їхню роботу. Вони концентрують максимум уваги на роботу з пацієнтом, на якісне консультування, а не на те, щоб перегортати сторінки карточок і шукати там потрібну інформацію», — розповідає міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоб увійти у електронну систему, кожен лікар має особистий логін і пароль.

«Кожне робоче місце оснащене комп’ютерами. А в деяких кабінетах ви побачите і два комп’ютери. Усі пацієнти, які сьогодні приходять сюди вперше чи в десяте, усі йдуть виключно через комп’ютери, реєструються, вносяться їхні скарги, лікування, динаміку», — каже начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Електронна медкартка вже кілька років працює в дитячій лікарні на вул. Орлика. Коли її запровадять у всіх медзакладах міста ‒ поки ще невідомо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here