Книжкову палату для дітей відкрили у Комунальній міській дитячій клінічній лікарні м. Львова, що на вул. Пилипа Орлика. Найменшим пацієнтам безкоштовно надали сучасну українську літературу та канцелярське приладдя.

За чотирма столами одночасно можуть розмістити 12 дітей. Сюди батьки приходять, щоб почитати своїм дітям. Окрему літературу видають пацієнтам, аби ті читали у своїх палатах. Пацієнти реабілітаційного центру лікарні можуть користуватися ними, коли заманеться.

Новий куточок налічує понад півтори тисячі книг. Це сучасна україномовна література. Вона зорієнтована на дітей та підлітків. Одночасно там малечі проводитимуть майстер-класи та уроки з арт-терапії.

У межах проекту «Книжкова палата» відбуватимуться літературні читання україномовних авторів. Сьогодні лауреатка Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди Юлія Чернінська презентувала свої дитячі книги «Лицар Смарагдієвого ордену. Люмберн» та «Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор».

Така терапія книжками – один із ефективних чинників, що сприяють швидшому одужанню.

«Якщо дитина після проведених процедур може почитати книжку, то це відволікає її від хвороби. А ще сприяє поліпшенню психологічного стану і духовного розвитку малечі», – зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Зазначимо, що таких книжкових палат в Україні всього лиш дві. Одна – у Вінниці, а друга – вже у Львові.

До слова, тільки за останні три роки в розвиток цієї лікарні з різних джерел інвестували понад 44 млн грн. За них обладнали операційні, придбали апарати штучної вентиляції легень, інкубатори для новонароджених тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here