Міністерство охорони здоров’я схвалило мережу лікарень інтенсивного лікування на Львівщині. До переліку увійшло 9 медзакладів області.

Це, зокрема, Львівська міська лікарня швидкої допомоги, обласна лікарня, міська лікарня №8 у Львові, ще — Буська центральна районна лікарня, Червоноградська та Дрогобицька міські, Самбірський та Стрийський районні медзаклади, також — Новояворівська лікарня. У цих установах допомогу пацієнтам надаватимуть цілодобово. Там будуть займатися інтенсивним лікуванням — тобто станами, які несуть загрозу для життя.

Усі інші лікарні продовжать планове лікування. До того ж, у медзакладах, які не увійшли до 9-ки, займатимуться і реабілітацією пацієнтів після інтенсивного лікування.

«До основних обов’язків лікарень інтенсивного лікування є робота з пацієнтами, які перебувають у найважчих станах. Тобто це є інфаркт, інсульт, це є пологи, політравма, гостра хірургічна патологія. Інші лікарні продовжують своє існування в такому форматі, в якому вони зараз існують. Більшість із тих лікарень, які не увійшли до 9 лікарень, стануть лікарнями постекстреного лікування», — каже в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

Такі зміни мають запрацювати орієнтовно з липня наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here