Тепер зараєстуватися в електронну чергу на прийом до лікаря можна ще у двох львівських поліклініках. Можливість електронного запису на конкретний день і годину отримали пацієнти львівських поліклінік № 5 та 6. Минулого тижня «Електронна реєстратура» запрацювала у 5 міській поліклініці на вул. Виговського, 32, а вже цього тижня – у 6 міській поліклініці на вул. Медової Печери, 1. Про це повідомила прес-лужба Львівської міської ради.

Уперше «Електронна реєстратура» на комунальному рівні запрацювала торік у 4-тій міській поліклініці, що на Сихові. Цього року її вже запровадили у міській лікарні ім. Князя Лева: така можливість з’явилася у двох поліклінічних відділеннях на вул. Хімічній, 7 і на вул. Мазепи, 25 та шести амбулаторіях, а також у міській поліклініці на вул. Симоненка, 4. А у травні до проекту приєднається ще й міська поліклініка № 3, що на Левандівці.

За інформацією управління охорони здоров’я Львова, жодне велике місто, у якому діє цей проект, не має такого масштабного поширення «Електронної реєстратури».

Нагадаємо, проект «Електронна реєстратура» дає змогу мешканцям, які мають доступ до інтернету, без звернення до реєстратури закладу, у будь-який зручний для себе час записатися на прийом до лікаря на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here