Вже 1 червня у Винниках запрацює нова амбулаторія. Вона прийматиме не лише винниківчан, а й мешканців довколишніх сіл. Крім того, у місті вже у липні відкриють і новенький ЦНАП.

Сімейну амбулаторію розташували у новому районі Винників. У сімейного лікаря можна буде зробити одразу кілька різних обстежень.

«Тут можна зробити обстеження і на ВІЛ, і на гепатити, пройти маніпуляції певні, ЕКГ при потребі зробити, аналіз крові на цукор і також щеплення, звичайно», – каже головний лікар 6-ої міської поліклініки Роман Вереснюк.

Амбулаторія планує обслуговувати сім тисяч пацієнтів — і не тільки з Винників, але й довколишніх сіл. До 300 відвідувачів прийматиме і новий центр надання адмінпослуг. Відкриють його за місяць, бо ще мають завершити фасадні роботи та навести лад на прибудинковій території. А от всередині центр вже поділений на відповідні зони.

«Клієнти беруть талончик, проходять у зал очікування і спостерігають за системою керування чергою, власне на системі відображається номер чеку і до якого робочого місця треба пройти. Також тут ми надаємо послуги щодо оформлення паспорта: закордонного та ID», – говорить керівниця міського управління адміністрування послуг Маріанна Дюганчук.

фото прес-служби ЛМР

В іншій зоні прийматимуть документи відвідувачів. Як і у всіх ЦНАПах, тут можна подати звернення, записатись на прийом до посадовця, обміняти водійські права чи зареєструвати бізнес.

«Особливістю ЦНАПів, які ми відкриваємо за межами міста, є спільне надання послуг соціального захисту і пенсійного фонду. Тут будуть працювати працівники оформлення пільг і субсидій, питання пенсійного забезпечення, нарахування, оформлення пенсій теж буде організовано безпосередньо тут», – розповіла директорка міського департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Невдовзі у цьому ж будинку розмістять центр «Джерело» та простір для дітей і молоді. Також міська рада Львова у Винниках продовжує каналізувати вулиці.

«Це мега великі інвестиції — це десятки, десятки мільйонів гривень, але Винники — то Львів, тому ми з радістю вкладаємо ці кошти. Тому що тут живуть львів’яни, які заслуговують на комфорт і на якісний сервіс», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

За останні чотири роки Львів інвестував у Винники майже 260 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here