Нову амбулаторію облаштували на вул. Винна Гора, 30 у Винниках

Відтепер мешканці м. Винники можуть отримувати первинну медичну допомогу поруч із домом. Торік мерія Львова викупила приміщення 1-го поверху житлового будинку на вул. Винна Гора, 30 у Винниках й облаштувала там амбулаторію сімейної медицини. Нова амбулаторія 2-го поліклінічного відділення є у складі 6-ї міської поліклініки м. Львова.

За інформацією прес-служби ЛМР, раніше мешканці Винників, а це майже 16 тисяч осіб, обслуговувалися у 2-му поліклінічному відділенні, що на вул. Галицькій, 15. Але місто розвивається, з’являються нові мешканці, тому було прийнято рішення облаштувати нове приміщення, щоб людям було ближче добратися до медичного закладу, і щоб обслуговування було комфортнішим.

Як розповів головний лікар 6-ї міської поліклініки Львова Роман Вереснюк, в амбулаторії можна отримати консультації, пройти обстеження, здати аналізи, можна отримати медикаментозне лікування, ін’єкції та інгаляції тощо. Реєстратура, хол, кабінети сімейних лікарів, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень — все це розміщено на 1-му поверсі житлового будинку.

Фото прес-служби ЛМР

«Прийом здійснюватимуть 4 лікарів загальної практики сімейної медицини, з якими зможуть підписати декларації не лише мешканці міста Винники, а й жителі навколишніх сіл. Допомагатимуть лікарям 4 медичні сестри, маніпуляційна медична сестра, реєстратори, молодший медичний персонал. Район обслуговування розрахований на 7 тисяч населення», – зазначив Роман Вереснюк.

Також він розповів, що в амбулаторії пацієнти зможуть отримати консультацію сімейного лікаря, зробити кардіограму, щеплення, аналізи на цукор, ВІЛ-інфекцію, гепатити В, С, визначити гостроту зору, пройти необхідні маніпуляції.

«Ми продовжуємо наближувати первинну медичну допомогу до місць щільного проживання населення, щоб людям було ближче добратися до медичного закладу, і щоб обслуговування було комфортнішим. Тому реалізовано проект відкриття амбулаторії сімейної медицини для цього житлового масиву у Винниках. Відремонтовано приміщення, придбано обладнання і медичне оснащення, облаштовано робочі місця», — розповів керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Загальна площа амбулаторії – 126,8 м. Для відкриття амбулаторії із міського бюджету Львова використано 2 млн 655 тис. грн. Капітальний ремонт приміщення амбулаторії й оснащення медичним та комп’ютерним обладнанням провели за кошти 6-ї міської поліклініки м. Львова. На це витратили близько 600 тис. грн.

До слова, за останні 5 років було створено і відкрито 11 нових амбулаторій, а загалом у Львові функціонує 19 амбулаторій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here