«Радикали» вимагають переголосування через кнопкодавство

Народні депутати із фракції Радикальної партії заблокували трибуну Верховної Ради з вимогою переголосування у парламенті урядового законопроекту № 6327 щодо медичної реформи. Як повідомив «Укрінформ», засідання Верховної Ради триває, народні депутати виступають з робочих місць.

З трибуни Верховної Ради Олег Ляшко в оточенні депутатів із своєї фракції заявив, що нібито картки «Анатолія Гіршфельда, Максима Микитася і Артема Вітка, яких не було в залі, проголосували».

Ляшко також додав, що під час голосування картка Вітка була в секторі групи «Відродження», а голова Верховної Ради Андрій Парубій нібито відмовився вилучити цю картку при голосуванні.

У свою чергу, Парубій запевнив, що, коли депутати від Радикальної партії підійшли до президії і вимагали вилучити картку Вітка, він її вилучив, але після того сам Вітко підійшов до спікера з претензією, чому вилучили його картку.

«У той момент, коли було звернення до мене, я сказав, вилучити картку Вітка. Після цього він підійшов і сказав: Чому моя картка вилучена? Коли є факти — подавайте заяви, і будемо на них реагувати»,— сказав Парубій.

Вимога Ляшка переголосувати проект закону № 6327 поки що залишилась без уваги, нардепи розглядають наступні питання порядку денного.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект № 6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, який є частиною запропонованої урядом медичної реформи.

Зокрема, з БПП законопроект підтримали 117 депутатів, з «Народного фронту» – 64, з «Самопомочі» – 24, з «Радикальної партії» – 2, з групи «Воля народу» – 8. Також документ підтримали лише 12 з 47 позафракційних. Водночас «Опозиційний блок», «Відродження» та «Батьківщина» не дали за документ жодного голосу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here