На протест до Києва 19 вересня прибули до 3 тис. медиків з усієї України

Кабінет Міністрів ухвалив проект розпорядження «Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році» для виплати заробітної плати лікарям, а також надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу і хворим на цукровий та нецукровий діабет. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з проектом постанови, 559,2 млн грн будуть розподілені. З них 81,7 млн – це погашення заборгованості із зарплати на 1 жовтня.

«Згідно з наданою структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій інформації, незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров’я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік на кінець року становитиме 2,7 млрд гривень», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до наданої структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій інформації, незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров’я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік на кінець року становитиме 2,7 млрд гривень.

Нагадаємо, 19 вересня представники Кабінету міністрів України пообіцяли медикам, які з’їхалися з різних регіонів України на протест до Києва, погасити заборгованість по зарплаті до кінця року. Тоді у МОЗ також повідомили, що з метою запобігання виникненню заборгованостей, які систематично трапляються в кінці року, міністерство підготувало проект згаданого розпорядження Кабміну, який погодилися прийняти на найближчому засіданні Кабміну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here