Новий реєстр мають оприлюднити до 5 серпня, його розширять мінімум на 50 препаратів

Перелік препаратів, вартість яких відшкодовується в рамках урядової програми «Доступні ліки», буде розширено мінімум на 50 позицій, заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає «112 Україна».

За його словами, наразі формується новий реєстр ліків, вартість яких підлягає відшкодуванню. У новий реєстр подано пропозицій на 210 препаратів. Таким чином, нинішній реєстр найближчим часом буде розширено як мінімум на 50 препаратів.

Розенко також зазначив, що всі ліки будуть виключно високої якості

«У цьому новому реєстрі будуть, зокрема, виробники з країн Європейського союзу – 22 виробника. Це 17 виробників з України та п’ять світових виробників, здебільшого Ізраїль та Індія», – повідомив міністр.

Він також підкреслив, що всі розмови про вибір урядом найдешевших препаратів не відповідають дійсності.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні стартувала урядова програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати ряд препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів ввів з 1 січня 2017 року так звані референтні (усереднені) ціни на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету і бронхіальної астми.

До слова, у травні Кабінет міністрів збільшив фінансування програми «Доступні ліки» на ₴250 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here